Турнікети

 Замовити по Україні: Контакти

 

повнозростовий одинарний турнікет   Повнозростовий одиночний турнікет.
Забезпечує повне перекриття зони проходу та призначений для організації доступу на об'єктах з високими вимогами безпеки. Конструкції турнікетів з нержавіючої сталі дозволяють їм надійно функціонувати при несприятливих погодних умовах на вулиці. Це підтверджено багаторічним досвідом експлуатації повнозростових турнікетів в зоні Чорнобильської АЕС. Функція ШЛЮЗ дає можливість виконувати подвійну ідентифікацію особи, що проходить крізь турнікет і значно підвищити рівень безпеки при установці таких турнікетів. Серійно випускаються моделі з шафами та без шаф, з нержавіючої сталі та пофарбовані.
     
Повнозростовий подвійний турнікет.
Забезпечує надійну охорону та повне перекриття зони проходу на відкритому повітрі. Конструкція з подвійним проходом встановлюється для того, щоб збільшити пропускну можливість турнікету. Турнікети об’єднуються в системи санкціонованого доступу, побудовані на базі Tern, PXL, та додатково комплектуються програмним забезпеченням “Кордон”, “Ключ”, ARACS тощо. Функція ШЛЮЗ дає можливість виконувати подвійну ідентифікацію особи, що проходить крізь турнікет і значно підвищити рівень безпеки при установці таких турнікетів. При входах до спортивних та видовищних закладів з метою забезпечення порядку варто встановлювати саме ці повнозростові турнікети. Серійно випускаються моделі з шафами та без шаф, з нержавіючої сталі та пофарбовані.
  повнозростовий подвійний турнікет
     
напівзростовий роторний турнікет   Напівзростовий роторний турнікет.
Роторні турнікети поєднують в собі якості надійного стражу та одночасно можуть задовольнити будь-які побажання, які зазвичай пред’являються до входів в офіси, банків, музеїв, готелів. Якщо вхід до вашого офісу просторий, але потік співробітників незначний, доречним буде встановити один, два чи три роторних турнікети з повідцями зі скла. В серійному виробництві існує 2 моделі з нержавіючої сталі: конструкція з повідцями із загартованого скла товщиною 10 мм, та конструкція з повідцями із труб.
     
Турнікет-хвіртка.
В магазині або супермаркеті всі звикли бачити при вході автоматичні хвіртки. Електромеханічні хвіртки встановлюються для організації вільного виходу/виходу. Ми пропонуємо дві конструкції турнікета-хвіртки, які різняться за дизайном та розмірами. Хвіртки не розділяють потік людей по одному і після відкриття через турнікет-хвіртку можуть пройти кілька людей. Тому для коректної роботи в складі систем контролю і керування доступом до хвірток підключають датчики проходу або організовують додатковий контроль. В серійному виробництві знаходиться електромеханічна модель з нержавіючої сталі. Механічна модель виготовляється на замовлення.
  турнікет-хвіртка
     
турнікет-трипод тумбовий   Турнікет-трипод тумбовий.
Двотумбовий турнікет-трипод був сконструйований на замовлення Чорнобильської АЕС. Переваги даної конструкції в тому, що при установці в ряд кількох турнікетів їх корпуса формують зону проходу, дозволяючи обійтися без встановлення додаткових огороджень. Турнікет захищає від підлізання, перестрибування та одночасного проходу кількох людей. Має підвищену вандалозахищеність, можливість розташування зчитуючих пристроїв, карточок, монетопримача тощо. В серійному виробництві існує 2 моделі – конструкція з прямокутними тумбами та конструкція з еліптичними тумбами нержавіючої сталі або фарбовані.
Ріжковий турнікет.
Ріжковий турнікет добре знайомий з метрополітену. Такі конструкції також використовують у тому випадку, коли вхід до офісу вузький - у маленьких філіалах банків та державних установах. В просторих холах, де потік людей великий, ріжкові турнікети розставляють парами, запобігаючи таким чином появі черги. Цим пояснюється їх широке застосування в системах електронних прохідних. В серійному виробництві існує 3 моделі – конструкція з цільним корпусом, навісна конструкція, та конструкція на трубах без корпусу з нержавіючої сталі або фарбовані.
  ріжковий турнікет
     


Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, ми завжди будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

 

© 2010-2018 TSM group. All rights reserved.