Шлагбауми

 Замовити по Україні: Контакти

 

шлагбаум серії faac 615   Шлагбаум серії 615.
Автоматичний електрогідравлічний шлагбаум FAAC 615 з довжиною стріли до 5м ідеально підходить для обмеження доступу з середньою інтенсивністю використання. Всі шлагбауми серії FAAC 615 оснащені гідравлічними захисними пристроями, гідравлічним замком, утримує шлагбаум в закритому і відкритому положенні і пристроєм розблокування з трикутним ключем. Залежно від ширини регульованого проїзду і вимог замовника, автоматичний шлагбаум FAAC 615 може комплектуватися стрілами різної довжини: 2, 2,5, 3, 4 і 5 м.
На відміну від електромеханічних шлагбаумів шлагбауми FAAC оснащені електрогідравлічним приводом, завдяки чому не мають безлічі тертьових механічних деталей і, як наслідок, шлагбауми FAAC мають більш тривалий термін служби в порівнянні з електромеханічними.
     
Шлагбаум серії 620.
Автоматичний електрогідравлічний шлагбаум FAAC 620 STANDART з довжиною стріли до 5м використовується для контролю доступу та регулювання інтенсивного руху (парковки, аеропорти, супермаркети і т.д.). Весь спектр серії FAAC 620 оснащений гідравлічною системою захисту від защемлення, гідравлічним замком, який утримує шлагбаум в закритому і відкритому положенні, електронними пристроями уповільнення при відкритті та закритті. Шлагбаум FAAC 620 STANDART спеціально сконструйований для роботи з транспортним потоком великої інтенсивності.
Автоматичний шлагбаум FAAC 620 створено для роботи у всіх кліматичних поясах світу. Використовуване, в гідравлічному приводі, масло дозволяє шлагбауму FAAC стабільно і безвідмовно працювати в діапазоні температур від -40 °С до +55 °С.
  шлагбаум серії faac 620 standart
     
шлагбаум серії faac 640   Шлагбаум серії 640.
Автоматичний електрогідравлічний шлагбаум FAAC 640 ідеально підходить для контролю доступу високої пропускної здатності. Залежно від ширини регульованого проїзду і вимог замовника, FAAC 640 може бути зі стрілою різної довжини: 4, 5, 6 і 7 м. Весь спектр серії FAAC 640 оснащений гідравлічною системою захисту від защемлення, гідравлічним замком, який утримує шлагбаум в закритому і відкритому положенні, електронними пристроями уповільнення при відкритті та закритті та пристроєм розблокування з трикутним ключем.
Для шлагбаумів 640 є широкий спектр додаткового устаткування, яке розширює функціональні можливості.
     
Шлагбаум серії B604.
Нова запатентована конструкція шлагбаума FAAC В604, яка не має аналогів в світі.
На відміну від раніше описаних гідравлічних шлагбаумів FAAC, шлагбаум В604 - електромеханічний. В604 може встановлюватися на тумбу або кріпитися на стіну. Простота установки і можливість різних способів установки полегшують монтаж шлагбаума.

Додаткові характеристики:
  • Живлення двигуна - 24 В;
  • Максимальна потужність - 80 Вт;
  • Споживаний струм - 0,35 А;
  • Діапазон робочих температур - (-20 - +55)°С;
  • Рівень захисту - IP44;
  • Вага - 20 кг.
  шлагбаум серії B604
     

 

Технічні характеристики
   Шлагбаум 615 Шлагбаум 620 Шлагбаум 640 Шлагбаум В604
  Тип привода гідравлічний електромеханічний
  Живлення 230В - 50/60 Гц
  Час відкриття 3-6 сек. 3,5-4,5 сек. 4 сек. 3 сек.
  Застосування побутове побутове,
колективне
промислове
(інтенсивність використання - 100%)
побутове
  Довжина стріли до 5 м до 7 м до 4 м
  Стріла прямокутного перерізу,
стріла зі зламом - опція
прямокутного перерізу,
стріла зі зламом,
круглого перерізу,
круглого перерізу з опорою
прямокутного перерізу стандартна

 Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, ми завжди будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

 

© 2010-2018 TSM group. All rights reserved.