Платіжно-пропускні системи

Система центру дозвілля
система центру дозвілля      Ідентифікатором в системах служить зап'ястний браслет з програмуючим мікропроцесором. Це дає можливість не знімаючи браслет плавати в басейні, ходити в баню та сауну, тренуватися в тренажерному залі тощо.
   Використання технології "електронні гроші" дозволяє відмовитися від розрахунків «живими» грошима і необхідності носити при собі гаманець. Всі відвідувачі центру дозвілля можуть сплачувати додаткові послуги у пунктах прокату, пунктах харчування, точках торгівлі додатковими товарами, користуватися платними послугами тренерів. В будь-який момент клієнт має можливість одержати інформацію про залишок коштів на своєму рахунку та послуги центру дозвілля, а власники центру мають можливість оперативно
здійснювати фінансовий контроль за діяльністю аквапарку, уникнути застав грошей та документів, забезпечити повну цілісність виручки, можливість гнучко змінювати тарифи та фіксувати час присутності клієнтів в платних відділах аквапарку.
     
Система гірськолижного курорту
   Оперативний контроль і управління інформаційними потоками різноманітних структур гірськолижного курорту, об'єднаних в єдину комп'ютерну мережу: доступ на підйомники, прокату, паркінг, навчання з інструкторами, ресторани та кафе, проживання в готелях, тренування в залах надає система гірськолижного курорту. Всі точки контролю оснащуються рідкокристалічними моніторами для відображення допоміжної інформації.
   Використання єдиних носіїв інформації smart-карт (у вигляді карт, брелоків, та годинників), що адаптовані для використання на гірськo лижних курортах, дозволяє контролювати поступлення грошей через всі касові апарати підключені в систему на курорті, та в будь який момент часу одержати інформацію про фінансовий стан курорту.
  система гірськолижного курорту
     
Система для стадіонів
система для стадіонів      Стануть ідеальним рішенням для забезпечення контрольованого проходу в спортивні зали та на стадіони, по "відкритих" і "закритих" штрих-кодових білетах та сезонних абонементах, допуск глядачів у відповідний сектор стадіону чи спортивної арени. Модульна структура дозволяє поетапне введення даної системи доступу в експлуатацію, і на першому етапі може використовуватись з існуючими системами продажу білетів. Система об'єднує модулі "Паркінг" та" Клубна система", щоб забезпечити повний комплекс додаткових послуг та ефективно управляти використанням: фітнес-центру, кортів, манежу, саун та басейнів. Використання модулю "Прокат" найбільш ефективно для льодових стадіонів, ролердромів і стадіонів зі своїми лижними базами. Система робить процедуру видачі/прийняття інвентарю максимально простою, забезпечує облік руху
інвентарю, та гнучкість управління тарифами.
 

© 2010-2018 TSM group. All rights reserved.