Студентам


 

Не має значення, знаходитесь Ви на початку вашого професійного шляху чи готові зробити наступний крок, Корпорація «ТСМ ГРУП» пропонує Вам необмежені можливості для побудови власного успішного майбутнього!


Одним з ключових аспектів кадрової політики Корпорації «ТСМ ГРУП» є залучення до роботи талановитої молоді, випускників українських вищих навчальних закладів, з яких виховуються майбутні лідери - менеджери середньої та вищої ланки управління. Адже саме молоді, талановиті, цілеспрямовані люди привносять творчі та креативні ідеї в розвиток сучасного бізнесу.


Однією з форм співпраці з провідними вищими навчальними закладами України та залучення молоді до роботи в реальних сегментах економіки є проходження навчально-виробничої практики студентами на об`єкті практики - у Корпорації «ТСМ ГРУП».


Як приклад такої співпраці, протягом останніх років укладаються Договори між Корпорацією та економічним факультетом КНУ ім. Тараса Шевченка про проходження навчально-виробничих практик студентами спеціальності «Менеджмент організацій» з подальшим захистом Звітів з практики у Корпорації та працевлаштуванням на фірми, що входять до її складу.


Безперечним свідченням високого рівня розуміння керівництвом Корпорації «ТСМ ГРУП» необхідності виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді є участь Президента Корпорації «ТСМ ГРУП» Мазовер В. І. у якості члена оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій», яку було проведено 10-13 квітня 2012 р.


 

© TSM group. All rights reserved.