Вогнезахисні матеріали Promat 


 Замовити по Україні: Контакти.

 

вогнезахисні матеріали promat (promatect)

 

Вогнетривкі будівельні плити PROMATECT є універсальним вогнезахисним матеріалом promat, який забезпечує підвищення межі вогнестійкості до 30-180 хвилин як несучих, так практично всіх елементів будівельних конструкцій (металевих, дерев'яних, залізобетонних). За допомогою цього вогнезахисного матеріалу promat захищають інженерні комунікації капітальні перекриття, стіни, вентиляційні короби, кабельні лінії і т.д. Плити PROMATECT застосовуються в усіх областях наземного будівництва, включаючи висотні будинки, а також у підземному тунельному будівництві, у кораблебудуванні. Плити виготовлені з мінеральних речовин на основі силікату армованого волокнистим матеріалом. Щільність плит у сухому стані 450 до 870 кг/м3, залежно від типу. Лицьова сторона плит PROMATECT гладка, не вимагає додаткової обробки, тому для створення декоративної поверхні можуть застосовуватися звичайні засоби фарбування та покриття. Плити PROMATECT не чутливі до вологи, не піддаються впливу грибка та шкідників. Для обробки плит застосовуються звичайні столярні інструменти та верстати. Розмір плит 1200мм х 2500мм, товщина від 6 до 60 мм, упаковані на піддонах.

Відповідність PROMATECT®_плит основним нормам і вимогам протипожежного захисту в Україні підтверджено сертифікатом відповідності № UA 1.016. 0051998_05.PROMASTOP протипожежні манжети, системні блоки та заглушки. Протипожежні манжети є рішенням для захисту отворів призначених для прокладки через стіни та перекриття горючих пластмасових труб (каналізаційних, водопровідних, пиловидалення). Полівінілхлориду трубу обгортає "захисний комір" особливої форми манжет, який кріпиться до стіни. Розташований в ньому матеріал, що розбухає під впливом тепла утворюючи ізолюючу масу, перекриває місце розплавленої у вогні труби. Схожий принцип дії має PROMASTOP цегла, яка розбухає під впливом вогню і перешкоджає поширенню вогню та диму в інші приміщення, поверхи, сходові марші, коридори і т. Всі щілини і шви в кабельних і трубних проходках закладаються PROMASTOP - модульною мастикою. Гранична межа вогнестійкості (Тн) 1,5 години.


 

 

вогнезахисні матеріали promat (promastor)
вогнезахисні матеріали promat (promaseal)

 

PROMASEAL вентиляційні будівельні блоки та елемент для швів. Завдання по ізолюванню відсіків розв'язується за допомогою закриття вентиляційних блоків, кабельних проходок, щілин і отворів призначених для прокладки труб матеріалом PROMASEAL. Вогнезахисні вентиляційні блоки PROMASEAL виготовляються з органічного піноутворюючого матеріалу, який під впливом вогню утворює тепло ізолюючу піну (температура спінювання близько 300 °С). Вогнестійка піна закриває шви і отвори в блоці і перешкоджає проходженню вогню і диму. Елементи PROMASEAL різної товщини також служать для еластичного наповнення дилатаційних зазорів конструкції будівлі, завдяки яким можна перекрити від вогню зазори 5_55 мм (Тн=1,5 години).PROMAGLAS - вогнестійке багатошарове скло склеєної структури. Під час пожежі під впливом тепла клей спінюється і відокремлює скляний шар з боку вогню, а піна, що утвориться, захистить інший шар скла від дії вогню. Скло PROMAGLAS розрізають за потрібним розміром на замовлення. Гранична межа вогнестійкості (Тн) 0,5-1,5 години.

PROMAFOAM С - протипожежна піна. Ізоляційна піна для перекриття від вогню щілин в будівлі, проходів кабелів та для заповнення проміжків при установці дверних та віконних рам протипожежною масою. Гранична межа вогнестійкості (Тн) 1,5 години.


 

 

 вогнезахисні матеріали promat(promaglas)

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, ми завжди будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

 

© 2010-2018 TSM group. All rights reserved.