Протипожежні перегородки з вогнезахисних плит Promat

протипожежні перегородки з вогнезахисних плит promat

 

Протипожежні перегородки з вогнезахисних плит Promat можуть виконуватися у вигляді несучої або ненесучої конструкції. Протипожежні перегородки можуть влаштовуватися як у один, так і в два шари, без стійкового каркаса, або з легкими металевими стійками як ненесучі перегородки, зі сталевим каркасом як несучі фахверкові конструкції. У стінах можуть влаштовуватися протипожежні двері, люки, вікна, ревізійні отвори і проходки кабелю, проводки і труб. Для забезпечення необхідної теплозахисту або шумоізоляції в порожнинах стін може встановлюватися додаткова ізоляція з мінеральної вати.


Застосування в будівництві і при реконструкції будівель і споруд сертифікованих в Україну стінових конструкцій Promat, з яких виробляються протипожежні перегородки з вогнезахисних плит Promat, дозволяє вирішити ряд завдань:
- досягнення необхідної межі вогнестійкості;
- зменшення навантаження на перекриття і фундамент;
- скорочення часу монтажу;
- збільшення корисної площі.

Завдяки екологічній безпеці і стійкості плит PROMATECT ® до агресивних середовищ, радіоактивного опромінення, прямому впливу води і дезактивуючих розчинів стінові конструкції Promat можна з успіхом застосовувати на атомних станціях, об'єктах хімічної та харчової промисловості.

 

 
 

© 2010-2018 TSM group. All rights reserved.