Відеоспостереження


Відеоспостереження

 

Відеоспостереження - найважливіший елемент комплексної безпеки. Вони дозволяють візуально контролювати стан об'єкта, який підлягає захисту, у найрізноманітніших умовах при різному рівні освітлення на об'єкті, у тому числі у повній темряві, у автоматичному режимі без участі оператора виявляти вторгнення на об'єкт який підлягає захисту, та багато іншого. До основних елементів системи телевізійного спостереження можна віднести наступні функції:
     - ФОРМУВАННЯ зображення;
     - ВІДОБРАЖЕННЯ інформації; 
     - КЕРУВАННЯ режимом відображення;
     - РЕЄСТРАЦІЯ і ЗАПИСУ зображень, а також захисні елементи.

Інтегрована система відеоспостереження призводить до суттєвого підвищення ефективності охорони периметра. Такі системи забезпечують автоматичну видачу на монітор поста охорони зображення «тривожної» ділянки периметра, що дозволяє швидко розпізнавати помилкові тривоги.

Ефективність роботи такої системи залежить, в першу чергу, від якості проектування, правильності виконаного монтажу і наладки обладнання.

Останнє слово у відеоспостереженні належить цифровим технологіям. Вони дозволяють будувати системи відеоспостереження з принципово новими можливостями.

 

© 2010-2018 TSM group. All rights reserved.