Металодетектори та досмотрові системи


металодетектор

 

Металодетектори призначені для виявлення зброї та інших небезпечних металевих предметів і дозволяють істотно знизити розкрадання та проникнення зловмисника зі зброєю в місця, де він може вчинити злочин. Особливе місце серед приладів, які використовуються у цих цілях, займають аркові металодетектори американської компанії Garrett Metal Detectors, яка декілька років підряд постачає свої металодетектори для Міжнародних Олімпійських Ігор.

Сучасні детектори металу мають повне мікропроцесорне керування, велику кількість функцій, що значно полегшують і прискорюють роботу операторів. Універсальні можливості металодетекторів Garrett забезпечують широке застосування в системах безпеки, виявлення і попередження крадіжок та контроль доступу в заборонені зони.

Досмотрові системи - спеціальне обладнання для досмотру власних речей відвідувачів та пасажирів, яке використовується під час проведення масових заходів, польоту на літаках, прогулянок на морських лайнерах. Наша тісна співпраця з ведучими світовими виробниками дозволяє Замовнику найбільш надійне і сучасне обладнання для детекції та досмотру.


 


 

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, ми завжди будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

 

© 2010-2018 TSM group. All rights reserved.