Сходи 

сходи - 1      Сходи – конструктивний, функціональний елемент, що забезпечує вертикальні зв’язки у вигляді ряду ступенів. Вони роблять можливим рух між поверхами та об’єднують простір, що розташований на різних рівнях.
   Для проектування сходів потрібні фантазія архітектора і талант конструктора, а для їх виготовлення - висококласні робітники і виробничі можливості. Ми виконаємо проект будь-якої складності і виготовимо сходи будь-якого типу: гвинтові, на больцях, з тятивами, на косоурах. Матеріали для виготовлення сходів, добирають так само ретельно, як для вишуканих прикрас, адже сходи в домі саме і стають прикрасою. Дерево, метал, скло, нержавіюча сталь, що потрапляє в руки професіоналів перетворюється в граціозні геометричні форми.
     
     
   Ми пропонуємо повний комплекс робіт - виїзд конструктора на замір, ескізне проектування, виготовлення та монтаж. Конструкторське бюро ретельно працює над розрахунками несучих навантажень, вивіряє оптимальну висоту підйому та глибину сходинки, креслить зручний кут повороту сходів. В результаті нашої роботи ви отримуєте неповторні сходи, створені за вашою фантазією та побажаннями. Також ми пропонуємо конструкції, які вирішать питання компактного розташування сходів.   сходи - 2

 

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, ми завжди будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

 

 
 

© 2010-2018 TSM group. All rights reserved.