Огородження сходів, атріумів, балконів 


огородження сходів, атріумів, балконів

 

   Огородження - є дуже великою частиною як інтер'єру так і екстер'єру будь-якої будівлі. Огородження може стати прикрасою не лише сходів, а атріумів, балконів, парапетів і перетворити звичайні сходи на витвір мистецтва. Основною функцією огороджень є захист людини, але ми перетворили цю функцію на незамінну деталь в інтер'єрі.

   Сходинка - це завжди тільки площина, а варіацій на тему "огородження" - безліч. Огородження може стати прикрасою не лише сходів, а захопити головну роль у виставі "дизайн інтер'єру". Огородження потрібне і сходам, і атріуму, і балкону.


   Огородження зуміє перетворити імпровізоване кафе в острівець затишку в метушливому місті, оплести візерунком вітрину чи відділ магазинчику, прикрасити спуск до перону на вокзалі.

   Конструкції огороджень складуються з горизонтальних та вертикальних елементів різного діаметру для заповнення або смугових і листових деталей з металу або дерева. Огородження можуть бути різної висоти та дизайну. Ширина або діаметр перил і наповнень підбирається індивідуально.Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, ми завжди будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

 

 
 

© 2010-2018 TSM group. All rights reserved.