Облицювання колон, стін, стель, сходів, підлоги 

облицювання колон      Облицювання колон, стін, стель, сходів, підлоги в століття високих технологій набуває вигадливих обрисів і форм. Краса не єдина причина, через яку використовують структуровану нержавіючу сталь. Вона є практичним та універсальним матеріалом для облицювання колон різноманітних форм - трикутних, квадратних, еліптичних та округлих.
   Дзеркальні, перфоровані листи з нержавіючої сталі, якими облицьовують колону прикрасять будь-який консервативний інтер'єр. А у зовнішньому, вуличному виконанні послужать ще й захисним покриттям. Щоб надати листу з нержавіючої сталі необхідну форму заданого розміру на суперсучасному встаткуванні працюють професіонали нашого вигинального цеху. Кваліфіковані монтажні підрозділи бездоганно змонтують облицювання колони на будь-якій висоті, з усіма декоративними доповненнями, сховають зварені шви й стикування металу.
     
     
   Жорсткувата поверхня нержавіючої сталі ідеальна для облицювання сходинок. Її пластини ідеально підходять як захисні покриття в якості підлог в місцях де бажано підтримувати чистоту - операційних, навіть суспільних убиральнях.
   Облицьована нержавіючою сталлю стеля або стіна, кольорова перегородка з візерунком, дзеркальні двері обшиті сталлю додадуть оригінальності будь-якому інтер'єру.
  облицювання сходів

 Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, ми завжди будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

 


 
 

© 2010-2019 TSM group. All rights reserved.