Двері 

 Замовити по Україні: Контакти


Дерев'яні та металеві двері 

дерев'яні двері міжкімнатні

 

Дерев'яні двері, міжкімнатні, стануть ідеальним доповненням, як домашнього, так і офісного інтер’єру.
Якість технології виготовлення й обробки гарантує відсутність деформації дверей протягом всього терміну експлуатації. Двері виготовлені з екологічно чистих матеріалів, і тому цілком безпечні для здоров’я.
Різноманітність дизайнерських рішень з використанням алюмінієво-скляних елементів дозволяє знайти ідеальне використання в сучасному інтер’єрі.Металеві двері, внутрішні, використовуються для житлових, офісних та технічних приміщень. Вони міцні, жорсткі і зносостійкі.
Високоякісна зовнішня поверхня відрізняється світло- і теплостійкістю, не чутлива до утворення плям і легко миється. Двері високої якості за недорогою ціною.
Дверне полотно з оцинкованого сталевого листа товщиною 0,8 мм, з фальцем з трьох сторін. Для забезпечення більш високої міцності внутрішня сотова конструкція з дрібними осередками приклеєна до сталевого листа по всій поверхні.
Дверна коробка з оцинкованого сталевого листа товщиною 1,5 мм, оброблена порошковою грунтовкою та пофарбована порошковою фарбою. Ущільнювач з трьох сторін. Коробка має анкерні пластини для монтажу.


 

 

металеві двері міжкімнатні

Двері спеціального призначення 

теплоізоляційні двері

Теплоізоляційні двері призначені для холодильних камер, камер сушіння, складських і виробничих приміщень. Двері виробляються в різному виконанні:

  • на завісах одностулкові (сторона відкривання: ліва, права);
  • на завісах двостулкові;
  • розсувні (сторона відкривання: ліва, права).
Управління дверима може бути ручним або автоматичним. Всі двері обладнані пристроями відкриття з внутрішньої сторони. Поверхні полотна і рами можуть бути виконані з нержавіючої сталі.

 


 

Скляні двері та перегородки 

Скляні двері, міжкімнатні зазвичай рекомендується встановлювати в приміщеннях, що не вимагають високого рівня приватності, таких як вітальні, їдальні, кухні-їдальні і т. д. Ідеально підходять скляні двері також для домашньої сауни або лазні.
Скляні двері виготовляють із застосуванням безпечного скла, яке отримують методом загартовування або тріплексації. У виготовленні дверей застосовують технології, що дозволяють виготовити безрамні суцільноскляні двері, більш традиційні двері зі скляним полотном у рамі та двері з використанням скляних вставок.
Дизайн скляних дверей може бути абсолютно різноманітним. Двері можуть бути прозорими, матованими, дзеркальними, тонованими, кольоровими, розписними.

 

скляні двері
скляні перегородки

 Скляні перегородки - одні з найоригінальніших перегородок. При всій видимій крихкості така конструкція дуже надійна: міцність загартованого скла дає можливість обійтися без вертикальних несучих профілів чи інших конструкцій. Скляне полотно закріплюється нижніми і верхніми направляючими зі сталі.
По висоті суцільноскляні перегородки не повинні перевищувати 3 метрів, але їх можна гнучко комбінувати з каркасними перегородками. Суцільноскляні можуть доповнюватися маятниковими і розпашними скляними дверима, також можуть застосовуватися й інші типи дверей. Конструктори скляних перегородок подумали і про вашу безпеку: вони завжди виготовляються з ударостійких видів скла, загартованого скла або триплексу. Загартоване скло важко розбити, а якщо це все-таки відбувається, воно розсипається на дрібні, негострі осколки, які нікого не поранять. А триплекс представляє собою кілька листів скла, з'єднаних плівкою. Якщо розбити таке скло, то плівка утримає його осколки.


 

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, ми завжди будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

 

© 2010-2018 TSM group. All rights reserved.