Автоматичне газове пожежогасіння 

автоматичне газове пожежогасіння

 

Автоматичне газове пожежогасіння використовується в тих випадках, коли застосування води для гасіння пожежі може завдати шкоди порівняній з наслідками пожежі. Принцип дії автоматичного газового пожежогасіння заснований на витисненні кисню із приміщення, у якому виникло загоряння.

Автоматичне газове пожежогасіння застосовує модульні й стаціонарні установки пожежогасіння "Argotec" високого й низького тиску із застосуванням газу аргон (Ar) і двоокису вуглецю (СО2) виробництва компанії "MINIMAX" (Німеччина). Газ від установки пожежогасіння подається до захищаємого об’єкту, за допомогою трубопроводу, у якому встановлені спеціальні розпилювачі (дюзи).


Невеликі габарити модульних установок пожежогасіння "Argotec" дозволяють при необхідності встановлювати батареї вогнегасників безпосередньо в приміщенні що захищається.

Це дає можливість значно зменшити довжину мережі трубопроводу, не руйнувати конструктивні елементи (стіни, перекриття) приміщень. Нормативно-технічна база дозволяє застосовувати установки пожежогасіння "Argotec" у книгосховищах, сервісних, камерах фарбування і сушіння, трансформаторних і т.п.


Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, ми завжди будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.
 

© 2010-2019 TSM group. All rights reserved.