З Днем рятувальника!

З Днем рятувальника      Сердечно вітаю всіх співробітників і ветеранів МНС України, рятувальників, пожежників, військовослужбовців військ цивільної оборони з професійним святом - Днем рятувальника України.

   Порятунок людського життя - відповідальна, складна і дуже почесна робота, що вимагає високої кваліфікації, ініціативності, відповідальності та мужності. В екстремальній ситуації вам доводиться приймати відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров'я, а часто і життя людей.

   Дякуємо вам за відданість справі, мужність, вірність обов'язку!
Leggi tutto...
 

З Днем Перемоги!


Шановні ветерани та учасники війни!


   Щиро вітаємо Вас зі святом Перемоги!

   Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги. Напередодні цього світлого дня бажаю Вам, дорогі наші ветерани, великого щастя, здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Leggi tutto...
 

Зі святом Великодня!


 

Шановні колеги та партнери!


   Щиро вітаємо Вас з Воскресінням Христовим!

   Великдень - одне з найдавніших свят, у всі часи воно символізувало чудесне відродження життя, пробудження сплячого світу і його розквіт з новими силами і яскравими фарбами. Прийміть наші вітання і щирі побажання добробуту та здійснення всіх бажань!

Leggi tutto...
 

З 8 Березня!


з 8 Березня  

   Дорогі жінки!

   Корпорація "ТСМ ГРУП" вітає Вас зі святом 8-го Березня, яке символізує собою весну, любов і красу.

   Низький уклін вам за натхненну працю у всіх сферах нашого суспільного життя, за сімейний затишок, який ви збагачуєте своєю ніжністю, теплотою і ласкою, безмежною людською теплотою, щирістю і шляхетністю.

Leggi tutto...
 
<< Inizio < Prec. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Succ. > Fine >>

Pagina 1 di 12

© 2010-2018 TSM group. All rights reserved.