Семінар «Пристрої захисту від імпульсних перенапруг встановлені в телекомунікаційні та мережі сигналізації»

Працівники відділу проектування департаменту по роботі зі спеціальними та режимними об’єктами Корпорації ТСМ ГРУП - Шемет Максим Леонідович, Ткаченко Валентин Васильович, Шульга Олександр Миколайович, Кваков Андрій Георгійович, Худзінський Олександр Вікторович - відвідали семінар компанії SALTEK.

Lire la suite...
 

БЕЗПЕКА 2017

18 жовтня працівники проектного відділу Корпорації «ТСМ ГРУП» відвідали щорічну виставку «БЕЗПЕКА». В рамках виставки ознайомились з новинками систем і технічних засобів відеоспостереження, контролю доступу, охорони периметру як великих, так і малих об’єктів.

Lire la suite...
 

Семінар «Німецька якість у новітніх технологіях безперебійного живлення ENERTRONIC MODULAR SE»

   12 квітня о 14:30 в рамках виставки elcomUkraine 2017 працівники Корпорації «ТСМ ГРУП»: Нестеренко Дмитро, Ткаченко Валентин, Шемет Максим та Гріщенков Євген відвідали семінар компанії BENNING «Німецька якість у новітніх технологіях безперебійного живлення ENERTRONIC MODULAR SE».

 

   Темою семінару була презентація модульних трьохфазних систем ДБЖ. Презентація проводилась на іноземній мові.

 

Lire la suite...
 

Підвищення кваліфікації по напрямку «Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення безпеки експлуатації та захист від шуму»

   В період з 20.03.2017 по 24.03.2017 пройшли підвищення кваліфікації наступні працівники Корпорації «ТСМ ГРУП»: Кваков Андрій Георгійович, Ткаченко Валентин Васильович, Шакун Юрій Васильович.

   Підвищення кваліфікації (по напрямку «Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення безпеки експлуатації та захист від шуму») відбулася на базі Всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві». Лекторами були фахівці в різних галузях будування (пожежна безпека, захист від шуму, механічна міцність конструкцій, забезпечення економії енергії) які, до речі, є авторами деяких Законів України, ДСТУ, ДБН.

Lire la suite...
 
<< Début < Précédent 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Suivant > Fin >>

Page 1 sur 16

© TSM group. All rights reserved.